Sienas, stikla un transportlīdzekļu uzlīmes

Laikam neviens veikals vai uzņēmums nevar iztikt bez uzlīmju drukas pasūtījuma. Šis pakalpojums ir īpaši populārs, jo tas ļauj maksimāli piesaistīt patērētāju un pievērst viņa uzmanību īpašajiem piedāvājumiem (atlaižu uzlīmes uz veikalu skatlogiem) vai norādīt uz konkrētu zīmolu (automobiļu zīmološana).

Uzlīmes ir visai universālas un ir izmantojamas visdažādākajās vietās: sabiedriskajā transportā, aptiekās, veikalos, bankās, automobiļos utt. Parasti šāda veida lielformāta drukas izstrādājumi ir līmējami pie stikla, bet tos var piestiprināt arī pie citām gludām virsmām. 

Uzlīmju druka Rīgā pēc pasūtījuma tipogrāfijā “Print Group”

Varam izgatavot uzlīmes individuāli pēc pasūtījuma atbilstoši jūsu prasībām un nepieciešamajiem izmēriem. Turpmāk ir minēti populārākie vitrīnu uzlīmju veidi.

  • Uzlīmes uz pašlīmējošās plēves

Tie ir dažādi burti, cipari, raksti, kas ir izgriezti no krāsainas vai metalizētas plēves. Var pasūtīt šādu izstrādājumu druku gan vienā, gan divos slāņos, lai labāk izceltu uzrakstu. Turklāt šādas skatlogu uzlīmes var izdrukāt ar jebkādu efektu (gaismu atstarojošu, hologrāfisku utt.). 

  • Pilnkrāsu druka uz plēves

Tā tiek izmantota, ja ir vienlaidus jāaplīmē stikls vai sienas. Te jau ir daudz plašāks lauks fantāzijai, kur var izmantot sarežģītākus specefektus un lielus radošus zīmējumus. Lai aizsargātu šādus zīmējumus uz plēves, ir ieteicams izmantot laminēšanu, kas pasargās tos no dažādiem laikapstākļiem, mehāniskiem bojājumiem un ilgu laiku saglabās to izskatu. 

  • Druka uz perforētas plēves

Šie izstrādājumi parasti tiek izmantoti, ja plēve ir jāuzlīmē uz stikla, saglabājot caurredzamību. Piemēram, sabiedriskajā transportā vai uz kafejnīcas logiem. Daudz mazu caurumiņu attēlā laiž cauri gaismu uz iekšpusi, vienlaikus saglabājot attēla sižetu, nezaudējot lasāmību un attēla noformējumu kopumā. Tajā pašā laikā pat no neliela attāluma druka uz plēves izskatās skaisti un nedalāmi.

Kā var izmantot druku uz pašlīmējošās plēves

Plēves uz stikla ļauj aptvert un piesaistīt lielāku auditoriju, turklāt tās var lieliski papildināt interjeru un piešķirt īpašu gaisotni. Veikalu skatlogu noformējums un fasāžu vai logu zīmološana daudzējādā ziņā ir atkarīga no izvirzītajiem mērķiem. Druka uz plēves galvenokārt tiek izmantota turpmāk minētajos gadījumos. 

Sezonālais rotājums

Izvēloties uzlīmju druku uz pašlīmējošās plēves, varat “piešķirt noskaņojumu” klientiem un pievērst viņu uzmanību sev, izmantojot interesantu dizainu. Daudzi veikali vai kafejnīcas vēlas pasūtīt Jaungada uzlīmes skatlogiem, Melnās piektdienas, Valentīna dienas vai Helovīna svētku uzlīmes. 

Dekora elements interjerā

Ļoti populāras ir sienu uzlīmes bērnistabai, lai iepriecinātu bērnu ar viņa iecienītākā varoņa attēlu. Šie izstrādājumi tiek izmantoti arī viesistabu vai biroju rotāšanai. 

Reklāma un sludinājumi

Tas ir aktuāli tirdzniecības vietās, kur ir jāinformē potenciālie pircēji par jaunumiem, sezonas piedāvājumiem vai atlaidēm. Tāpēc caurspīdīgās plēves tiek līmētas tieši uz veikalu vai kafejnīcu skatlogiem, bet pēc tam tās var viegli noņemt. 

Transportlīdzekļu zīmološana

Automobiļu uzlīmēs parasti ir logotips, sauklis vai citi uzņēmuma firmas stila elementi, lai varētu uzreiz noteikt, kam pieder šis transportlīdzeklis. Turklāt, ja jums ir mazs uzņēmums, automobiļa uzlīmes var palīdzēt palielināt jūsu zīmola atpazīstamību vai popularizēt jaunus produktus, izraisot ne tikai gājēju, bet arī citu autovadītāju interesi. Automobiļu uzlīmes ir obligāts atribūts arī taksometru dienestiem un oficiālajiem pārstāvjiem, piemēram, servisa centriem.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×