Papīra maisiņu līmēšana

Visai nesen papīra maisiņi ir kļuvuši par neatņemamu daļu katrai uzņēmējdarbībai, kas apzināti izturas pret dabas resursu patēriņu. Turklāt ekoloģiskie maisiņi izskatās reprezentablāk, tāpēc tos var izmantot gan produkcijas uzglabāšanai un transportēšanai, gan dāvanu iesaiņošanai.

Papīra maisiņu un kastīšu līmēšana ir svarīga ražošanas daļa, jo no tās ir atkarīga maisiņa izturība, tostarp slodzes izturība. 

Papīra maisiņu salikšana tipogrāfijā “Print Group”

Ne visas Rīgas tipogrāfijas piedāvā maisiņu apstrādes pakalpojumus pēc drukas, proti, to salikšanu un līmēšanu, kas ir diezgan darbietilpīgs un laikietilpīgs process. 

Lai iegūtu augstākās kvalitātes produkciju, vērsieties tipogrāfijā “Print Group”. Piedāvājam pilnu papīra izstrādājuma izgatavošanas ciklu: no maketu izstrādes līdz līmēšanai. Daudzi papīra maisiņu un kārbu izgatavošanas posmi tiek veikti ar rokām, lai garantētu visaugstāko gatavās produkcijas kvalitāti ‒ bez brāķa. Līmējam jebkura izmēra maisiņus neierobežotā daudzumā ar netoksisku līmi, kas nekaitē ne videi, ne cilvēkam.

Jebkurā laikā mūsu interneta vietnē varat pasūtīt papīra maisiņu salikšanu un līmēšanu par patīkamu cenu Izmantojiet īpašo pasūtījuma veidlapu un mūsu menedžeris sazināsies ar jums tuvākajā laikā. 

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×