Table Tent un ēdienkaršu turētāji (Menu Holders)

Restorānos, bāros, kafejnīcās vai viesnīcās jūs varat pamanīt kartona konstrukciju “mājiņas” vai “trīsstūra” formā, kas bieži atrodas uz galdiem vai bāru letēm – tie ir Table Tent. Tie var arī izskatīties kā drukātas loksnes, kas uzstādītas īpašā turētājā (ēdienkartes turētājā). Uzņēmumu īpašniekiem HoReCa jomā Table Tent druka ir nepieciešama, jo tas ir viens no galvenajiem POS materiālu veidiem, kas var informēt viesus par cenām, jauniem vai īpašiem piedāvājumiem, pat pirms viņš iepazīstas ar pamatēdienkarti. Kartona Table Tent tiek izmantoti arī citās nozarēs, piemēram, medicīnas iestādēs vai sporta klubos, jo faktiski jebkuru reklāmas nesēju, ko var novietot uz galda vai letes, var saukt par Table Tent paveidu.

KĀPĒC NEPIECIEŠAMI TABLE TENT UN KO UZ TIEM IZVIETOT

Pirmkārt, šiem produktiem ir reklāmas raksturs, tāpēc parasti uz tiem ir izvietoti paziņojumi par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem vai atlaidēm. Uz Table Tent var izvietot arī pakalpojumu vai preču cenrādi, lai uzreiz informēt klientu par cenu.

Restorāniem un kafejnīcām Table Tent var kalpot kā papildinājums ēdienkartei, kur tiks norādīti jauni ēdieni, šefpavāra sezonas ēdieni, deserti vai dzērieni.

Tā kā šī no kartona izgatavotā konstrukcija stāvēs visredzamākajā vietā, tai noteikti tiks pievērsta uzmanība, un tas savukārt uzlabos produktu popularizēšanu. Bet vissvarīgākais Table Tent uzdevums ir paaugstināt vidējo vērtību, ar ko tas veiksmīgi tiek galā. Augsta izstrādājumu nodilumizturība, kā arī spēja ātri nomainīt informāciju padara Table Tent druku, kas pieejama par zemām cenām, par ļoti ienesīgu ieguldījumu jūsu biznesa attīstībā.

PASŪTĪT TABLE TENT IZGATAVOŠANU RĪGĀ

Table Tent-ieliktnis

Materiāls: kartons 290 g/m2

Izmērs: A4, A5, A6, pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Pārklājums: matēts, glancēnts

Trīsstūrveida Table Tent

Materiāls: kartons 290 g/m2

Izmērs: 90*300 mm, pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Pārklājums: matēts, glancēnts

Table Tent mājiņa (trīspusīga)

Materiāls: kartons 290 g/m2

Izmērs: 90*300 mm, pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Pārklājums: matēts, glancēnts

Figurēts Table Tent

Materiāls: kartons 290 g/m2

Izmērs: pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Pārklājums: matēts, glancēnts

Table Tent dizains

Lai cilvēki pēc iespējas vairāk pievērstu uzmanību šiem izstrādājumiem, ir svarīgi pārdomāt Table Tent dizainu līdz smalkākajām detaļām. Ko tieši jūs vēlaties tajā izvietot, cik daudz informācijas tur vajadzētu būt, kādu krāsu paleti un attēlus izmantot, vai vēlaties pasūtīt Table Tent ar logotipu vai radošu dizainu? Izstrādājuma izmērs tiek izvēlēts individuāli, atkarībā no informācijas daudzuma. Bet jāatceras, ka Table Tent nedrīkst aizņemt daudz vietas, lai neradītu diskomfortu cilvēkiem, kas sēž pie galda.

Mūsu tipogrāfijā jūs varat papildus pasūtīt Table Tent dizaina un maketa izstrādi, kā arī esošo materiālu uzlabošanu. Uzticiet šo lietu profesionāļiem, kas palīdzēs ietaupīt laiku un naudu produkcijas pārstrādei. Mūsu dizaineri palīdzēs īstenot jūsu idejas un izveidot Table Tent ne tikai standarta “mājiņas” vai “piramīdas” formā, bet arī jebkurā vēlamajā dizainā ar figurāliem izgriezumiem. Un, lai palielinātu izstrādājuma nodilumizturību un piešķirtu tam reprezentablu izskatu, pasūtiet papildu matēto vai glancēto laminēšanu.

Tipogrāfija PrintGroup veic Table Tent druku pēc pasūtījuma jebkurā tirāžā. Mēs izgatavosim augstas kvalitātes poligrāfijas produktus īsā laikā un par labākajām cenām. Piegāde ir iespējama uz jebkuru pasaules valsti

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×