Katalogu druka

Reklāmas katalogu drukair efektīvs PR rīks jūsu potenciālo klientu lokā. Reprezentabls izskats, augstas kvalitātes papīrs, kataloga iešuve, spilgti attēli, kā arī kvalitatīvs informatīvais saturs ļauj patērētājam nodot visu svarīgo informāciju, vienlaikus radot nepieciešamo zīmola tēlu. Mīkstā vāka katalogs ir lielisks risinājums, kas palīdzēs stimulēt pārdošanas pieaugumu un vairos jūsu reputāciju, kas padara katalogu druku Rīgā par vienu no pieprasītākajiem pakalpojumiem.

Pasūtīt katalogu druku Rīgā

Līmets katalogs

Izmērs: min. atvērums 105*148 mm; Maks. atvērums 245*330 mm

Vāks: Pārklāts papīrs 250 g/m2

Pārklājums: matēts vai spīdīgs

Lapas: Pārklāts papīrs 90 g/m2

Šūts un līmets katalogs

Izmērs: min. atvērums 105*148 mm; Maks. atvērums 225*330 mm

Vāks: Pārklāts papīrs 300 g/m2

Pārklājums: matēts vai spīdīgs

Lapas: Pārklāts papīrs 100 g/m2

Skavots katalogs

Izmērs: min. atvērums 105*148 mm; Maks. atvērums 245*360 mm

Vāks: Pārklāts papīrs 200 g/m2

Pārklājums: matēts vai spīdīgs

Lapas: Pārklāts papīrs 90 g/m2

Spiraļots katalogs

Izmērs: min. atvērums 105*105 mm; Maks. atvērums 500*700 mm

Vāks: Pārklāts papīrs 300 g/m2

Pārklājums: matēts vai spīdīgs

Lapas: Pārklāts papīrs 115 g/m2

Katalogu iezīmes

Pirmais, kas jānosaka pirms kataloga izdrukas pasūtījuma, ir tā mērķis. Atkarībā no tā, ko vēlaties sasniegt ar katalogu, tiks noteikta tā struktūra, saturs un dažādība. Direktorija var būt:

Tēla. Ļauj izcelt visas uzņēmuma priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem. Visbiežāk tēla katalogs tiek izmantots izstādēs vai prezentācijās.

Periodisks. Tas tiek iespiests pēc noteikta laika, piemēram, reizi mēnesī vai ceturksnī. Veidojot periodisko katalogu, ir svarīgi saglabāt vienotu informācijas noformējuma stilu.

Reklāmas. Reklāmas katalogos ir pamatinformācija par uzņēmuma produktiem, tā īpašībām, īpatnībām, kā arī cenu politika. Šeit jūs varat paziņot klientam par aktuālajām akcijām, bonusiem un lieliskiem piedāvājumiem.

Informatīvs. Visbiežāk izmanto, lai izvērstu tēmu un informētu patērētāju par jauniem produktiem, sniegtu detalizētu informāciju par produktu un palielinātu izpratni.

Katalogu veidi

Katalogi uzņēmumam var būt vairāku veidu, kas noteiks katalogu drukas cenu, kā arī to izskatu.

Kataloga izgatavošana

Atkarībā no reklāmas katalogu drukas apjoma tiek izmantota lokšņu druka (nelielai tirāžai) vai ruļļu (rotācijas) druka, ja tiek plānota liela tirāža. Lai izdrukātu katalogu, nepieciešama nopietna pieeja un atbilstība visām tehniskajām prasībām. Ne katrai Rīgas tipogrāfijai ir nepieciešamie resursi kvalitatīvu katalogu produkciju ražošanai.

Papīrs

Lai izveidotu katalogus, tiek izmantota ofseta druka – gan melnbaltā, gan krāsainā. Iekšējais bloks visbiežāk tiek izgatavots no pārklāta papīra ar dažādu blīvumu no 90 līdz 115 g/m2, kas ir atkarīgs no klienta vēlmēm un drukas izstrādājumu veida. Pārklājumam tiek izmantots pārklāts papīrs ar paaugstinātu blīvumu no 200 līdz 300 g/m2, lai uzlabotu nodilumizturību un padarītu produktu reprezentablu.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
Vairāku lappušu PDF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais kataloga izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
Papildu pakalpojumi
Profesionāla dizainera pārbaude
7 EUR + PVN
Dizaina izstrāde
12 EUR / stundā + PVN
Laminēšana
no 15 EUR + PVN
Reljefs
no 35 EUR + PVN
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×