Cenu zīmju izgatavošana

Cenu zīmju druka veikalam ir obligāts uzdevums, kas ir jādara regulāri, nepalaižot garām nevienu detaļu. Cenu zīmes, papildus galvenajai funkcijai informēt patērētājus par preces cenu, ir arī galvenais pārdošanas rīks tirdzniecības vietās. Lai pircējs varētu izvēlēties noteiktu produktu un veikt pirkumu, nepieciešams, lai viņš uzreiz redzētu produkta cenu, pretējā gadījumā viņš vienkārši pagriezīsies un aizies – un tas nebūt nav labākais scenārijs. Lai tā nenotiktu, ir svarīgi pareizi izveidot cenu zīmi, lai tā būtu salasāma, ērta, saprotama un vienlaikus kompakta un lakoniska.

CENU ZĪMJU DRUKA ĪPATNĪBAS

Ir svarīgi, lai katrai produkta vienībai būtu sava cenu zīme, kas atradīsies tieši zem tās. Cenu zīmju formas var būt dažādas, taču parasti tās labāk ir izgatavot taisnstūra formā un vienotā stilā. Tajās ir jāiekļauj šāda informācija:

  • uzņēmuma nosaukums;
  • preces nosaukums;
  • izcelsmes valsts;
  • svars, daudzums;
  • cena;
  • datums;
  • svītrkods.

CENU ZĪMJU DIZAINS

Cenu zīmes sagatavei jābūt universālai un atturīgai. Izstrādājot dizainu, ir svarīgi apsvērt, kā informācija tiks uztverta, kurš fonts ir vispiemērotākais un kāda izmēra cenu zīmei jābūt. Vienkāršas un saprotamas formas ir labākas, nekā skaistas, bet sarežģītākas alternatīvas.

Lai izceltu akcijas piedāvājumu, iesakām izmantot krāsaino cenu zīmju druku. Izceļoties citu cenu zīmju starpā, pircējs ātrāk pamanīs produktu ar atlaidi un to iegādāsies.

Cenu zīmju drukai izmanto krītpapīru, un mūsu tipogrāfijā Rīgā var pasūtīt arī cenu zīmes, kas izgatavotas no kartona, parasta papīra vai cita materiāla. Uzticot dizaina izstrādi mūsu speciālistiem, mēs garantējam, ka jūs saņemsiet visaugstākās kvalitātes produkciju par patīkamām izmaksām.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×