Paliktņi (papīra) restorāniem

Ēdiena paliktņi jeb placemats ir vienreizlietojamas papīra loksnes, kas tiek novietotas zem traukiem un arī uz paplātēm. Šie poligrāfijas izstrādājumi tiek lietoti dažādās kafejnīcās, restorānos, bāros un ātrās ēdināšanas iestādēs.

Šādi paliktņi restorānos un kafejnīcās ir nepieciešami ne tikai, lai aizstātu galdautu vai pasargātu galdu no bojājumiem. Tie ir arī lielisks tirgvedības instruments, kas palīdzēs palielināt restorāna peļņu. Kā? Viss ir vienkārši. Pirms pasūtāt restorānu paliktņu druku, ir svarīgi precīzi pārdomāt, kādu informāciju vēlaties uz tiem izvietot.

Ko drukāt uz ēdiena paliktņiem

  • Akcijas un kombinētos ēdienus

Uz paliktņiem varat izvietot informāciju par akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, kas ir jūsu iestādē, jo paliktnis ir pirmais, ko viesis redz, sēžoties pie galda. Tāpēc ir ļoti iespējams, ka vilinošie piedāvājumi var viņu ieinteresēt un viņš papildinās savu pasūtījumu.

  • Sezonas ēdienkarte

Ļoti bieži, kad notiek gadalaiku maiņa, kā arī iestājoties brīvdienām, daudzi restorāni ēdienkartē ievieš ekskluzīvus piedāvājumus, par kuriem informācija tiek izvietota uz Table tent jeb vienreizlietojamiem ēdiena paliktņiem.

  • Informācija par pasākumiem

Ja jūsu restorāns rīko, piemēram, muzikālu vakaru ar uzaicinātiem māksliniekiem, vai arī rīkojat saviem viesiem “aklās vakariņas” vai citu pasākumu, informējiet par to apmeklētājus, izvietojot sīku informāciju uz ēdiena paliktņiem.

  • Krāsojamie attēli/krustvārdu mīklas/atjautības spēles

Lai viesi negarlaikotos, gaidot savu pasūtījumu, varat pasūtīt paliktņu druku ar dažādām interesantām spēlēm. To īpaši novērtēs apmeklētāji ar maziem bērniem.

Paliktņi: druka pēc pasūtījuma Rīgā

Ēdiena paliktņi A3

Papīrs: ofseta, 80 g/m2, kraftpapīra, 115 g/m2;

Izmērs: 420*297 mm;

Tirāža: no 1 gab.;

Pārklājums: matēts.

Ēdiena paliktņi A4

Papīrs: ofseta, 80 g/m2, kraftpapīra, 115 g/m2;

Izmērs: 210*297 mm;

Tirāža: no 1 gab.;

Pārklājums: matēts.

Ēdiena paliktņi A5

Papīrs: ofseta, 80 g/m2, kraftpapīra, 115 g/m2;

Izmērs: 148*210 mm;

Tirāža: no 1 gab.;

Pārklājums: matēts.

Paliktņu priekšrocība galda klāšanā:

  • mēbeļu pārklājuma aizsardzība pret skrāpējumiem, švīkām un netīrumiem;
  • iestādes individuālā stila uzsvēršana;
  • papildu veids, kā informēt viesus par īpašajiem piedāvājumiem, jaunumiem;
  • vidējās vērtības paaugstināšana;
  • garastāvokļa uzlabošana, ja tie ir paliktņi bērniem ar krāsojamiem attēliem vai radošu noformējumu/uzrakstiem.

Kafejnīcu un restorānu ēdiena paliktņu izgatavošana

Ja pasūtīsiet kafejnīcu ēdiena paliktņus PrintGroup tipogrāfijā, garantējam, ka saņemsiet kvalitatīvu produktu par vislabākajām cenām. Drukājam ēdiena paliktņus. sākot no 1 gab. Pie mums var pasūtīt arī paliktņu dizaina izstrādi katrai gaumei. Zvaniet mums pa tālruni +37120424631 vai pasūtiet paliktņu druku tiešsaistē, aizpildot veidlapu mūsu mājaslapā. Mūsu vadītāji sazināsies ar jums tuvākajā laikā un palīdzēs noformēt pasūtījumu ar piegādi visā pasaulē.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×