Uzlīmju druka

Pēdējā laikā uzlīmes ir ļoti populārs un diezgan efektīvs tirgvedības rīks. Pateicoties radošajam dizainam, uzlīmes bieži tiek izmantotas bloknotu, klēpjdatoru, burtnīcu un citu priekšmetu individualizācijai. Uzlīmes tiek izmantotas arī preču marķēšanai un uzsvēršanai, kā POS materiāls, jo tās ir viegli uzlīmējamas uz jebkādas virsmas. Pats galvenais, ka uzlīmes bieži vien tiek piestiprinātas redzamā vietā, lai bez liekām pūlēm ieinteresētu cilvēkus, un šeit patiešām svarīga ir radošā sastāvdaļa, kas piesaista uzmanību. 

Pasūtīt uzlīmju druku Rīgā

Tipogrāfijā “Print Group” varat pasūtīt uzlīmes ar savu dizainu dažādiem mērķiem. No mūsu produktiem varat izvēlēties:

  • magnēta uzlīmes;
  • etiķešu druku;
  • uzlīmju pakas;
  • uzlīmes uz pašlīmējošās plēves;
  • figūru uzlīmes;
  • telpiskas uzlīmes;
  • svītrkodus;
  • QR kods un daudz ko citu.

Uz tiem varat izvietot jebkādu informāciju, tostarp neparastus uzrakstus, kontaktinformāciju; ir iespēja pasūtīt arī uzlīmes ar logotipu vai vienkārši uzlīmes jūsu uzņēmuma stilā.

Bieži vien, izvēloties uzlīmju druku, pasūtītājs izvēlas vienkāršas formas, tādējādi vispopulārākās ir apaļās, taisnstūrveida un ovālās uzlīmes. Toties pēc pasūtījuma izgatavotās sarežģītas formas un pa kontūru izgrieztas figūru uzlīmes izskatās daudz interesantāk un pēdējā laikā tiek pasūtītas arvien biežāk. Uzlīmju izmēri var būt ļoti dažādi: no maziem līdz lielformāta. Pateicoties kvalitatīvai apstrādei pēc drukas, varam izgatavot jebkuras sarežģītības uzlīmes un etiķetes pat pa vienai. 

Uzlīmju druka Rīgā

Uzlīmes uz baltas plēves

Materiālsplēve

Pārklājums: matēts, glancēts, soft touch

Izmērs: individuāli pēc pasūtījuma

Veids: pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Uzlīmes uz caurspīdīgas plēves

Materiālsplēve

Pārklājums: matēts, glancēts, soft touch

Izmērs: individuāli pēc pasūtījuma

Veids: pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Pa kontūru izgrieztas figūru uzlīmes

Materiāls: plēve vai papīrs

Pārklājums: matēts, glancēts, soft touch

Izmērs: individuāli pēc pasūtījuma

Veids: pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Uzlīmes ārējiem un iekšējiem apstākļiem

Materiālsplēve

Pārklājums: matēts, glancēts, soft touch

Izmērs: individuāli pēc pasūtījuma

Veids: pēc pasūtījuma

Tirāža: no 1 gab.

Uzlīmju drukas veidi

Lai pēc iespējas efektīvāk izpildītu jūsu pasūtījumu, kā arī racionāli izmantotu budžetu, mūsu tipogrāfijas menedžeri palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamo uzlīmju drukāšanas metodi. Tās ir vairākas.

Lokšņu lāzera (digitālā) uzlīmju druka

Piemērota nelielai tirāžai, kā arī tad, ja ir steidzami jānodrukā etiķetes Rīgā. Papildu aizsardzībai varat pasūtīt uzlīmju laminēšanu. 

Ofseta druka 

Ja vēlaties pasūtīt uzlīmes lielā tirāžā, ekonomiskāka izvēle ir ofseta druka. Uzlīmju drukāšanas cena būs visizdevīgākā, taču ir jāuzsver, ka steidzamai izpildei šāda veida druka nav piemērota, tāpēc uzlīmes būs jāpasūta laikus. 

Uzlīmju, kā arī etiķešu drukas cena būs atkarīga no nepieciešamās tirāžas un drukāšanas metodes. Tāpēc šī informācija ir jāprecizē pie mūsu menedžeriem.

Firmas uzlīmes pēc pasūtījuma

Uzlīmju izgatavošana, tāpat kā jebkura cita veida reklāmas izgatavošana, ir diezgan rūpīgs process, tāpēc tas prasa lielu atbildību, pareizu plānošanu, neparastu dizainu un izpildi, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Pasūtot etiķešu drukāšanu tipogrāfijā “Print Group”, garantēti gūstat pārliecību par gatavās produkcijas kvalitāti. Turklāt uzlīmju drukāšanu varat pasūtīt visu diennakti tiešsaistē un mūsu menedžeris sazināsies ar jums ērtā laikā, lai precizētu detaļas.

* Pamatpakalpojuma vērtība neiekļauj maketa izstrādi un konsultācijas.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
Papildu pakalpojumi
Profesionāla dizainera pārbaude
7 EUR + PVN
Dizaina izstrāde
12 EUR/stunda+ PVN
Laminēšana
no 15 EUR + PVN
Figūru izgriešana pa kontūru
no 7 EUR + PVN
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×