Paškopējošu veidlapu druka

Paškopējošās veidlapas ir obligāts atribūts katram uzņēmumam, kurā aktīvi notiek dokumentu aprite. Tās var ievērojami atvieglot visu grāmatvedības kārtošanu un pārskatu sagatavošanu. Turklāt drukātās veidlapas jebkurā situācijā vienmēr būs pa rokai, jo bieži gadās, ka papīrs vai tinte printerī/skenerī ir beigusies, bet jums ir steidzami jāizdrukā svarīgi dokumenti.

Paškopējošas veidlapas: īpatnības

Paškopējošas veidlapas ir īpaša papīra loksnes, kurām ir 2‒4 slāņi un kas satur gan pastāvīgu, gan mainīgu informāciju. Tās ir piestiprinātas ar līmi no vienas puses, kas ļauj viegli noplēst vēlamo lapu pēc tās aizpildīšanas.

Paškopējošu veidlapu darba princips ir ļoti vienkāršs. Pateicoties tam, ka veidlapām ir vairāki slāņi un īpašs mikrogranulu pārklājums, visa informācija, kuru aizpildāt augšējā slānī, tiek automātiski nokopēta uz apakšējā. Tas ļauj ievērojami taupīt laiku. Pēdējai veidlapas lappusei nav tāda pārklājuma, tāpēc pamatne ir tīra.

Galvenā priekšrocība ir tā, ka varat iegūt ar roku rakstīta dokumenta kopiju, neizmantojot kopētāju un atkārtoti neaizpildot dokumentus.

Veidlapu slāņu krāsa ir atšķirīga, lai atšķirtu dokumenta oriģinālu no kopijas.

Paškopējošo veidlapu veidi

Veidlapu druka uz paškopējoša papīra tiek izmantota daudziem dokumentiem. Parasti tie ir:

  • rēķini;
  • transportēšanas pavadzīme CMR;
  • kvītis;
  • apdrošināšanas polises;
  • garantijas taloni;
  • anketas;

un citi veidlapu veidi.

Paškopējošās veidlapas pēc pasūtījuma

Transportēšanas pavadzīme CMR (6 slāņi)

Materiāls: paškopējošs papīrs.

Izmērs: A6-A4

Tirāža: no 100 gab.

Paškopējošas divslāņu veidlapas

Materiāls: paškopējošs papīrs.

Izmērs: A6-A4

Tirāža: no 100 gab.

Paškopējošas trīsslāņu veidlapas

Materiāls: paškopējošs papīrs.

Izmērs: A6-A4

Tirāža: no 100 gab.

Paškopējošu veidlapu druka Rīgā

Paškopējošās papīra veidlapas parasti tiek lietotas restorānu biznesā, kā arī loģistikā, kur pastāvīgi notiek piegādes un nosūtīšana. PrintGroup tipogrāfijā izgatavosim vēlamo veidlapu apjomu īsos termiņos. Pie mums varat pasūtīt jebkuru poligrāfijas izstrādājumu druku par konkurētspējīgām cenām. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē vai zvanot pa tālruni +37120424631. Mūsu vadītāji palīdzēs jums izvēlēties veidlapas, kā arī sniegs nepieciešamo konsultāciju visos jautājumos. Pasūtiet veidlapu druku uz paškopējošām veidlapām jau tūlīt.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×