Izstāžu stendu Press wall un Brand wall
(foto sienu) druka

Ja jūs rīkojat reklāmas akcijas, prezentācijas, apmācības, piedalāties izstādēs, forumos un citos pasākumos, kur nepieciešams iepazīstināt citus ar savu zīmolu, tad jums ir jāpasūta jaunās paaudzes reklāmplakāts, proti, Press wall vai Brand wall druka.

Press wall (Brand wall) ir saliekama mobilā konstrukcija, kurai piestiprināts liela formāta attēls (reklāmplakāts). Konstrukcijas rāmis parasti ir izgatavots no hromētām metāla caurulēm, kuras ir viegli transportēt, uzstādīt un demontēt. Jums nav nepieciešamas tehniskas zināšanas, lai saliktu Brand wall, un tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes.

KĀDĒĻ IR NEPIECIEŠAMS PRESS WALL

Press wall tiek izmantots kā fons, kas rada īpašu atmosfēru un kalpo kā lieliska vieta fotogrāfijām. Tāpēc šādus stendus bieži pasūta ne tikai izstādēm un prezentācijām, bet arī ballītēm, kāzām, jubilejām, korporatīvajiem pasākumiem un citiem svētkiem. Uz tiem varat izvietot logotipus, pasākuma nosaukumu, radošos zīmējumus, saukļus, datumus utt. Daudzi mārketinga lietpratēji jau sen ir novērtējuši Press wall efektivitāti, jo tie vienmēr piesaista uzmanību un noteikti nepaliks nepamanīti. Tāpēc, ja vēlaties uzlabot atmosfēru, izveidot skaistu fotozonu, palielināt zīmola atpazīstamību un arī nosvinēt kādu svarīgu notikumu, tad Press wall druka pēc pasūtījuma būs lielisks risinājums.

PASŪTĪT BRAND WALL (PRESS WALL) IZGATAVOŠANU UN REKLĀMPLAKĀTU DRUKU

Press wall reklāmplakāts

Materiāls: PVC, PVC Blockout (necaurspīdīgs)

Pārklājums: matēts

Komplektācija: ar/bez konstrukcijas

PRESS WALL DRUKA RĪGĀ

Tipogrāfija PrintGroup veic kvalitatīvu lielformāta izstrādājumu druku par zemām cenām. Mēs izdrukāsim jebkuru izstrādājumu pēc pasūtījuma dažādos formātos arī tad, ja jums nepieciešama steidzama druka. Jūs varat pasūtīt Press wall mūsu vietnē (printgroup.lv), izmantojot tiešsaistes veidlapu, vai zvanot pa tālruni +37120424631. Mūsu menedžeri sazināsies ar jums un sniegs nepieciešamo konsultāciju un padomus, kā pareizi sagatavot maketu.

Mēs piedāvājam arī pilna cikla pakalpojumus: sākot no dizaina izveides, produktu drukas līdz to piegādei jums vajadzīgajā vietā, lai jūs neuztrauktos par visiem šiem procesiem un jums būtu laiks svarīgākiem darbiem.

PRESS WALL: VEIDI

Press wall ir vairāki veidi, un tie atšķiras pēc konstrukcijas veida, izmēra un materiāla.

Brand wall tiek iedalīti šādos veidos:

Vieglie. Šāda veida reklāmplakāti ir lieliski piemēroti nelieliem pasākumiem. Tos ir viegli salikt, un to garums ir sākot no 1 metra.

Mobilie. Šīs konstrukcijas tiek transportētas futlārī. Tās var salikt bez lielām pūlēm un salikšanas laiks aizņems ne vairāk kā 5 minūtes.

Smagie. Šis ir visstabilākais un dārgākais Brand wall veids. Tas ir izgatavots no lielām metāla caurulēm un tiek izmantots galvenokārt liela mēroga pasākumos un ballītēs.

Konstrukciju veidi

Tritix. Var izmantot gan ārā, gan iekštelpās. Šo konstrukciju ir viegli transportēt, uzstādīt un demontēt.

Joker. Paredzēta izmantošanai tikai iekštelpās. Sastāv no vienas caurules, augšā tiek uzvilkts audekls.

BRAND WALL PRIEKŠROCĪBAS

  • ērta uzstādīšana un demontāža;
  • ērti transportējams;
  • uzstādīšanai nav nepieciešams speciālists;
  • pievilcīgs dizains;
  • ideāls rīks zīmola atpazīstamības palielināšanai;
  • lieliska fona kompozīcija, kas kalpo kā fotozona.
Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×