Reklāmplakātu druka Rīgā

Lielformāta reklāmplakātu izgatavošanai ir vadošā pozīcija vides reklāmas jomā. Tos novieto uz ēku fasādēm, reklāmas stendiem, autobusu pieturās, kā arī gar ceļiem un ar tiem tiek noformētas stadionu tribīnes. Un tas ir tikai neliels uzskaitījums, kā varat izmantot reklāmplakātus. Gan lielu, gan mazu uzņēmumu īpašnieki izmanto šo rīku, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk potenciālo klientu, jo atšķirībā no citām reklāmas metodēm reklāmkarogu izvietošana ir viens no efektīvākajiem un lētākajiem veidiem.

Pasūtīt reklāmkarogu Rīgā

Tā kā reklāmkarogs parasti tiek izvietots ārpus telpām, tam ir jābūt izgatavotam no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret vides ietekmi. Pasūtot reklāmkarogu druku Print Group tipogrāfijā, garantēti saņemsiet tādu produktu, kas neizbalēs saulē, nesaplīsīs spēcīgās vēja brāzmās un kalpos ilgu laiku.

Reklāmkarogu veidi

Lietais reklāmkarogs. Visstabilākais un noturīgākais gan pret temperatūru, gan mehānisko iedarbību. Lielformāta lietais reklāmkarogs ir izgatavots no gumijota brezenta auduma. Tas neplīst un neplaisā, tāpēc tam ir ilgs kalpošanas laiks.

Reklāmkaroga siets. Viens no populārākajiem reklāmkarogu materiālu veidiem. Tas ir perforēts audekls, kam caur caurumiem “iziet” līdz pat 70% gaismas, nesabojājot reklāmas attēlu kopumā. Šim izstrādājumam ir arī laba gaiscaurlaidība. Parasti reklāmkarogu sietu izmanto izvietošanai telpās, kur ir nepieciešams, lai iekļūtu gaisma, kā arī uz ēku fasādēm, kur ir spēcīgas vēja brāzmas.

Divpusējs reklāmkarogs (Blockout). Reklāmkaroga veids, uz kura abās pusēs var uzdrukāt reklāmu. Parasti šādi izstrādājumi tiek izvietoti virs ceļa, kas ļauj pilnā mērā izmantot reklāmas laukumu.

Reklāmkarogu izgatavošana pēc pasūtījuma

Lietais reklāmkarogs

Materiāls: PVH;

Izmērs: individuāli;

Drukas kvalitāte:no 360 līdz 1440 dpi;

Pārklājums: matēts;

Cilpas:jā (ik pēc 40‒50 cm)

Reklāmkaroga siets

Materiāls: MESH;

Izmērs: individuāli;

Pārklājums: matēts;

Drukas kvalitāte:no 480 līdz 1080 dpi;

Cilpas:

Reklāmkarogu drukas priekšrocības

Reklāmkarogiem ir daudz priekšrocību, tostarp:

  • ilgstošs kalpošanas laiks;
  • laba krāsu atveidošana;
  • ātra druka;
  • individuāli izmēri jebkuram laukumam;
  • pieejama cena;
  • plašas dizaina iespējas;
  • liels auditorijas aptvērums;
  • augsta efektivitāte.

Reklāmkarogu druka ir izdevīgs ieguldījums jūsu biznesam, tas ātri atmaksājas, jo reklāmkarogi ir diezgan pievilcīgi un nepaliks bez ievērības. Ja vēlaties izdrukāt neliela izmēra reklāmkarogu telpām, iesakām pievērst uzmanību X reklāmkarogu vai L reklāmkarogu stendiem.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 1440 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
Papildu pakalpojumi
Cilpas (par 1 gab.)
0.15 EUR + PVN
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×