Hanger un neckhanger druka

Noteikti ne reizi vien filmās redzējāt ainu, ka viesnīcas numura durvis aizvēras un uz roktura ir uzraksts “Do not disturb” jeb “Netraucēt”. Šie uzraksti arī ir hangers jeb durvju pakaramie.

Kas ir hanger un neckhanger

Durvju pakaramais, ko sauc arī par doorhanger (no angļu valodas ‒ hang ‒ “pakārt”), ir drukāts izstrādājums, kam ir figurāla vai taisnstūrveida forma un āķis. Parasti šie izstrādājumi tiek uzkarināti uz durvju vai automobiļu rokturiem.

Neckhanger ir reklāmas materiāls, kas atšķirībā no durvju pakaramā nav piestiprināts pie durvju roktura, bet gan novietots uz pudeles kakliņa.

Drukāti durvju pakaramie var būt gan informācijas, gan reklāmas nesēji un ir viens no reklāmlapu veidiem

Neapšaubāmi, durvju pakaramie kļuva pazīstami viesnīcās, taču to lietošanas joma ir ievērojami paplašinājusies. Tos sāka izmantot kā efektīvu tirgvedības rīku. Piekrītiet: ja izdrukājat reklāmlapas un ievietojat tās potenciālo klientu pastkastēs, aptuveni 90% to tiks izmesti atkritumu tvertnē. Bet, ja cilvēks, tuvodamies savām durvīm, redz uz roktura mazu uzrakstu, tas viņu ieinteresēs daudz vairāk, it īpaši, ja vienā pusē izvietosiet radošu uzrakstu. Tāpēc durvju pakaramo izskatīšanas iespējamība ievērojami palielinās, salīdzinot ar reklāmlapām.

Hanger izgatavošana Rīgā

Hanger uz durvīm (mazs)

Izmērs: 120х230 mm;

Materiāls: papīrs, 300 g/m2;

Pārklājums: matēts, glancēnts, soft touch;

Tirāža: no 50 gab.

Hanger uz durvīm (liels)

Izmērs: 140х250 mm;

Materiāls: papīrs, 300 g/m2;

Pārklājums: matēts, glancēnts, soft touch;

Tirāža: no 50 gab.

Hanger uz pudeles (neckhanger)

Izmērs: individuāli;

Materiāls: papīrs, 300 g/m2;

Pārklājums: matēts, glancēnts, soft touch;

Tirāža: no 50 gab.

Reklāma uz durvju roktura: priekšrocības

Novietojot reklāmas skrejlapas uz durvīm, ievērojami palielināsiet iespēju, ka patērētāji iepazīsies ar jūsu sniegto informāciju. Turklāt šim reklāmas veidam (hangers un neckhangers) ir daudz citu priekšrocību.

  • Personalizēšana. Tā kā šie izstrādājumi tiek pakarināti tieši uz durvju vai automobiļu rokturiem, tas liecina par personiskāku pieeju nekā parastā skrejlapu izplatīšana;
  • Liels auditorijas aptvērums. Reklāma uz durvju rokturiem piesaista ne tikai dzīvokļu un māju īpašnieku, bet arī citu garāmgājēju uzmanību, tas savukārt paplašina auditorijas aptvērumu;
  • Ilgstošs kontakts. Parasti cilvēki noņem durvju reklāmas un ienes tās savos dzīvokļos, tas palielina kontakta ilgumu;
  • Pilnīgi jūsu mērķauditorija. Piemēram, ja kādā no mājām jums ir skaistumkopšanas salons, visticamāk, gandrīz visi šīs mājas iedzīvotāji var būt jūsu potenciālie klienti, tāpēc, uzkarinot uz viņu durvju rokturiem drukātu pakaramo, būsiet pārliecināts, ka uzrunājat vajadzīgo auditoriju;
  • Neparasts dizains. Mūsu dizaineru komanda palīdzēs noformēt uz durvju rokturiem izvietojamās reklāmas neparastā veidā, kas ieinteresēs cilvēkus un neatstās vienaldzīgu nevienu. Turklāt varat pasūtīt figūru izgriešanu, kas patērētājos radīs papildu interesi.

Pasūtiet drukas pakaramos uz bieza papīra jau tūlīt un garantējam, ka jūsu pasūtījums tiks izpildīts drīzākajā laikā. Mūsu tipogrāfijā izmantojam tikai augstākās kvalitātes izejvielas un drukas pakaramo cena jūs patīkami pārsteigs.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×