Sejas masku izstrāde

Sejas masku šūšana pēdējā laikā ir kļuvusi par populāru pakalpojumu. Šobrīd individuālie aizsarglīdzekļi ir nepieciešami ne tikai medicīnas nozares, bet arī citiem darbiniekiem, kuri ir tiešā saskarē ar citiem cilvēkiem. Mūsu tipogrāfijā Rīgā varat pasūtīt sejas maskas ar sava uzņēmuma logotipu vai jebkuru citu dizainu.

Izgatavojam augstas kvalitātes sejas maskas, kas lieliski aizsargā elpceļus no ārējiem faktoriem (putekļiem, smakām), kā arī ievērojami mazina infekcijas līmeni un sezonālo vīrusu pārnesi.

Sejas maskas no auduma: īpatnības

Aizsargmasku sejai var izgatavot no viena vai vairākiem auduma slāņiem ar papildu filtrēšanu, kas palielinās tās aizsargājošās īpašības.

Svarīgi pievērst uzmanību arī auduma veidam: piedāvājam izvēlēties auduma masku izgatavošanu no baktericīda auduma vai sporta trikotāžas, kas ļaus produktu izmantot atkārtoti.

Atkārtoti lietojamās maskas ir būtiskas ikdienas valkāšanai, savukārt vienreizlietojamās maskas ir ieteicams izmantot darba vajadzībām.

Tipogrāfija PrintGroup šuj medicīniskās maskas gan mazās (no 5 gab.), gan lielās partijās. Mūsu vadītājs palīdzēs izvēlēties jūsu ideālo variantu, kā arī aprēķinās masku šūšanas izmaksas, precizējot vēlamo partijas lielumu, auduma veidu, uzņēmuma logotipa piemērošanas metodi, dizainu un izgatavošanas laiku. Materiāli, no kuriem tiek izgatavotas sejas aizsargmaskas, ir pilnīgi droši un tiem ir kvalitātes sertifikāti.

Sejas aizsargmaskas pēc pasūtījuma

Vienslāņa auduma maska

Audums: baktericīds/ nebaktericīds;

Dizains: bez dizaina / logotipa piemērošana / individuāls dizains

Fiksēšana: sasienama / ar gumiju;

Druka: tieša / sublimācija;

Partija: no 5 gab.

Trīsslāņu auduma maska

Audums: baktericīds/ nebaktericīds;

Dizains: bez dizaina / logotipa piemērošana / individuāls dizains

Fiksēšana: sasienama / ar gumiju;

Druka: tieša / sublimācija;

Partija: no 5 gab.

Pasūtīt sejas masku ar logotipu izgatavošanu

Lai akcentētu individualitāti, kā arī apliecinātu rūpes par saviem darbiniekiem, varat iegādāties maskas ar uzņēmuma logotipu vai individuālu dizainu par pieņemamu cenu. Tas ļaus ne tikai pasargāt jūsu darbinieku veselību, bet arī reklamēt jūsu zīmolu, izceļot to citu standarta ķirurģisko masku vidū. Galu galā neatkarīgi no tā, vai tā ir logotipa piemērošana maskai vai individuāla dizaina izstrāde, jebkurš nestandarta uzraksts vai attēls piesaistīs citu cilvēku uzmanību. Tas ievērojami palielinās uzņēmuma atpazīstamību.

Lai zīmējums vai logotips ilgāk saglabātos uz auduma, iesakām izvēlēties sublimācijas druku, jo šai metodei izmantotās ātrās uzsildīšanas dēļ attēla materiāls dziļi iekļūst auduma šķiedrās, tādējādi padarot attēlu izturīgāku.

Sejas masku ar individuālu dizainu izgatavošanas cena

ЧLai nopirktu aizsargmaskas sejai par pieņemamu cenu, ir svarīgi ņemt vērā vairākas nianses. Masku šūšanas pēc pasūtījuma izmaksas tiks aprēķinātas pēc turpmāk minētajiem parametriem.

  • Partijas tirāža. Jo lielāka tirāža, jo zemāka būs cena par vienību.
  • Drukas tehnika. Atkarībā no tā, kāda veida druka tiks izmantota (sublimācija vai standarta), produktu cenas arī būs dažādas.
  • Dizains. Cenu atšķirība ir atkarīga arī no tā, vai vēlaties iegādāties masku ar individuālu dizainu visā produkta izmērā vai kaut kur stūrī izvietot nelielu logotipu.
  • Steidzamība. Ja jums ir nepieciešams ātri izdrukāt maskas, partijas izgatavošanas cena būs augstāka.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mūsu vadītājiem. Lai pasūtītu, aizpildiet tiešsaistes veidlapu un mūsu speciālisti sazināsies ar jums drīzākajā laikā vai zvaniet pa tālruni: +371 20424631.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×