Papīra glāzes

Dažiem cilvēkiem kafija līdzņemšanai nav tikai nepieciešamība, bet vesela tradīcija, kuras neatņemama sastāvdaļa ir papīra glāze. No rīta dodoties uz darbu, pastaigājoties parkā vai atgriežoties mājās, gandrīz visi ņem līdzi kafiju. Un, ja Jūsu iestādē nav vienreizlietojamu glāžu, tad tā ir liela problēma un iemesls tās nekavējoties pasūtīt, jo tādējādi Jūs zaudējat ne tikai peļņu, bet arī iespēju reklamēt savu kafijas namiņu, kafejnīcu vai bāru.

Papīra kafijas glāzes ar logotipu

Papīra glāzes ir videi draudzīgas, tās nekaitē videi, taču tā ir tikai viena no priekšrocībām. Bet galvenā to priekšrocība ir tāda, ka uz šādiem izstrādājumiem Jūs varat izvietot jebkuru dizainu vai sava uzņēmuma logotipu. Pateicoties šai iespējai, daudzi kafijas namiņi ir ieguvuši vēl nebijušu popularitāti (der atcerēties tikai leģendārās Starbucks glāzes, kuras tikai sliņķi nav nofotografējuši vai izvietojuši tīmeklī). Pasūtīt papīra glāzes ar iestādes logotipu ir izdevīgs ieguldījums ne tikai peļņas palielināšanā, bet arī zīmola atpazīstamības veicināšanā. Tādējādi vienreizējās glāzes papildu nepieciešamībai kļūst arī par mārketinga instrumentu.

Papīra glāžu izgatavošana pēc pasūtījuma

Papīra glāze bez zīmējuma

Tilpums: 110 līdz 500 ml

Blīvums: vienslāņa / dubultslāņa (pēc izvēles)

Papīra glāze ar zīmējumu

Tilpums: 110 līdz 500 ml

Blīvums: vienslāņa / dubultslāņa (pēc izvēles)

Gofrēta papīra glāze

Tilpums: 110 līdz 500 ml

Blīvums: vienslāņa / dubultslāņa (pēc izvēles)

Nopirkt vienreizējās papīra glāzes

PrintGroup tipogrāfijā mēs izgatavojam glāzītes tikai no augstas kvalitātes izejmateriāliem, kas iztur jebkādu temperatūru, tāpēc varat būt drošs, ka tās netecēs un nesaplīsīs. Lai palielinātu izstrādājuma izturību, varat pasūtīt arī vienpusēji vai divpusēji laminētas glāzes.

Ja vēlaties izstrādāt individuālu kafijas glāžu dizainu, mūsu speciālisti ar prieku Jums palīdzēs šajā jautājumā, lai izstrādājumi izskatītos estētiski un pievilcīgi.

Mēs iesakām arī pievērst uzmanību gofrētām glāzēm (Ripple glāzēm), jo tām ir vairākas priekšrocības:

 

  • nedeformējas augstas temperatūras ietekmē;
  • ir augsta izturība;
  • ilgāk saglabā siltumu;
  • patīkamas taustei;
  • nekaitē videi.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×