Bloteri
(papīra testeri smaržām)

Bloters ir šaura papīra sloksne, uz kuras, lai testētu aromātu, tiek uzklātas smaržas. Tādējādi klients var iepazīties ar smaržu aromātu un pieņemt lēmumu, vai šīs smaržas viņam patīk vai nē. Tāpēc visos veikalos, kur pārdod parfimēriju, papīra testers smaržām ir obligāts.

Bloteru druka pēc pasūtījuma

Pasūtīt papīra testerus smaržām nav grūti, taču der ņemt vērā, ka šeit liela nozīme ir produktu kvalitātei, jo ne visas papīra sloksnes ir piemērotas smaržu testēšanai.

  1. Blotera papīram ir jābūt augstākās kvalitātes, bez jebkādiem aromātiem. Pretējā gadījumā papīra aromāts var pārspēt smaržu aromātu vai pat pilnībā to sabojāt. Tas izraisīs pārdošanas apjomu mazināšanos.
  2. Papīra tekstūrai ir jābūt nedaudz porainai, tas ļaus smaržu aromātam saglabāties uz testera daudz ilgāk. Galu galā ne visi pircēji atrod savas sapņu smaržas uzreiz. Dažiem cilvēkiem ir nepieciešams laiks pārdomām, īpaši tiem, kuri novērtē aromāta noturību.
  3. Papīra testeru druka ar logotipu palielinās zīmola atpazīstamību, kā arī radīs pirmo iespaidu par uzņēmumu, tāpēc ir svarīgi tos izveidot ne tikai skaistus, bet arī kvalitatīvus.

Bloterus nedrīkst izgatavot no lētiem materiāliem, jo tas var sabojāt ne tikai smaržu aromātu, bet arī zīmola reputāciju kopumā. Kā zināms, reputācijas veidošana prasa ilgu laiku un to veido mazas detaļas, kurām kopā ir svarīga loma.

Ja jums tiek piedāvāta druka uz krītkartona, laminēta vai dizaina papīra, ir ieteicams atteikties, jo to sastāvdaļas var ietekmēt produkcijas aromātu.

Mūsu PrintGroup tipogrāfijā varat pasūtīt augstākās kvalitātes bloterus.

Drukājam smaržu testerus par vislabākajām cenām un sākot no 100 gab. tirāžas.

Izgatavojam smaržu testerus no augstas kvalitātes poraina papīra, kas ir 100% koksnes celuloze.
Bloteru ar uzņēmuma logotipu izgatavošanai izmantojam karstspiedi, tāpēc nav jāuztraucas, ka saglabāsies krāsas smarža. Garantējam, ka būsiet apmierināti ar mūsu produkcijas kvalitāti.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×