Bukletu druka

Reklāmas bukleti ir populāra poligrāfijas produkcija, kas ir nepieciešama gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem. Šie izstrādājumi ir neaizstājami palīgi pārdošanā un uzņēmuma tēla veidošanā, ļauj jūsu uzņēmējdarbībai nonākt jaunā ienākumu un atpazīstamības līmenī. 

Bukletiem ir vairākas priekšrocības, bet pati galvenā to vērtība ir izmēra un informatīvuma attiecība. Bukleti ir diezgan kompakti un tajā pašā laikā tajos var ietilpināt daudz informācijas, kuru var skaisti “apspēlēt” un papildināt ar dažādām ilustrācijām. 

Bukletu veidi

Tagad ir daudz bukletu drukas formātu. Atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām varat izvēlēties turpmāk minētos.

  • Minibuklets

Minibukleti tiek izgatavoti no 200 x 200 mm krītpapīra loksnes, pēc tam tā tiek salocīta uz pusēm (viens liekums). 

  • Bukleti (eirobukleti)

Eiropas standarta izmērs ir 99 x 210 mm. Tāds buklets ir viegli ievietojams aploksnē, tāpēc tas bieži tiek sūtīts pa pastu.

  • A4 bukleti
  • A5 bukleti

Lai buklets būtu kompaktāks, varat pasūtīt locīšanu trijos vai četros liekumos tinumā, sāniskā lentes locījumā, grāmatas veidā vai salocītu uz pusēm (buklets ar liekumu). 

Bukletu druka Rīgā

Tipogrāfija „PrintGroup” drukā un izstrādā reklāmas poligrāfisko produkciju pēc pasūtījuma. Nodrošinām kvalitatīvu bukletu druku Rīgā par zemām cenām. Visus darbus veic augsti kvalificēti speciālisti ar modernām iekārtām, tāpēc varat būt pārliecināti par gatavā produkta kvalitāti. Ja plānojat drukāt bukletus mazās tirāžās, ieteicams izvēlēties digitālo druku; 500 vai vairāk gabalu tirāžai izdevīgāka ir ofseta druka. 

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×