Alus un citu dzērienu glāžu paliktnīši

Alus un citu dzērienu glāžu paliktnīši tiek plaši izmantoti daudzos krogos, kafejnīcās un bāros. Bierdeckel no vācu valodas tiek tulkots kā „alus vāciņš”, jo agrāk šie kartona izstrādājumi tika izmantoti alus kausu pārklāšanai, lai tajos neiekļūtu putekļi, gruži un mušiņas. Tagad to lietojums ir nedaudz mainījies, un paliktņus sāka novietot nevis uz glāzēm, bet gan zem tām, tādējādi pasargājot galdus un letes no mitruma. Turklāt paliktņi ar logotipu ir lielisks suvenīrs, kas palielinās zīmola atpazīstamību un palīdzēs izveidot organizācijas vienoto stilu.

Ar ko alus glāzes paliktnis atšķiras no citu dzērienu paliktņiem

Galvenā atšķirība starp šiem diviem izstrādājumiem ir tikai tā, ka alus glāzes paliktnis absorbē mitrumu, jo tā ražošanā tiek izmantots kartons, bet citu dzērienu paliktņi ar logotipu nekalpo šim mērķim. To ražošanai tiek izmantots izturīgāks materiāls, piemēram, koks, plastmasa, laminēts kartons. Tādēļ paliktņus var novietot ne tikai zem alus kausa, bet arī zem kafijas/tējas tasītēm, karstiem zupas šķīvjiem, jo šie paliktņi, atšķirībā no alus paliktņiem, kas galvenokārt paredzēti alum, aizsargā virsmu no temperatūras izmaiņām.

Glāžu turētāju izgatavošana pēc pasūtījuma

„PrintGroup” tipogrāfijā Jūs varat pasūtīt alus glāžu paliktņus par vislabākajām cenām. Atkarībā no Jūsu vēlmēm piedāvājam izvēlēties alus paliktņu druku ar apaļu vai kvadrātveida logotipu. Alus paliktnis ir izgatavots no īpaša kartona, kas labi absorbē mitrumu, un tad uz tā tiek uzklāts reklāmas attēls. Pēc pieprasījuma varat papildus pasūtīt arī laminēšanu, lai produktiem būtu ilgāks kalpošanas laiks.

Pasūtīt alus paliktņu druku

Kvadrātveida alus paliktņi

Materiāls: 1-2 mm biezs kartons.

Tips: druka vienā pusē, druka abās pusēs

Pārklājums: matēts, glancēts, soft touch

Izmērs: no 55*55 mm līdz 120*120 mm

Tirāža: no 100 gab.

Apaļie alus paliktņi

Materiāls: 1-2 mm biezs kartons.

Tips: druka vienā pusē, druka abās pusēs

Pārklājums: matēts, glancēts, soft touch

Izmērs: no 55 mm līdz 120 mm

Tirāža: no 100 gab.

Krūzes paliktnis kā suvenīrs

Kartona paliktņus var izmantot ne tikai kā izdales materiālu un bāra korporatīvās identitātes elementu, bet tos var pasniegt arī kā suvenīru. Varat pasūtīt paliktņu druku korporatīvā stilā vai izrotāt tos ar saukļiem/motivējošām frāzēm vai smieklīgiem jokiem saviem darbiniekiem vai partneriem. Parasti paliktņus dāvanām pasūta komplektos no 3 līdz 10 gab., apsien ar lenti vai iesaiņo kastē. Daži cilvēki pat kolekcionē krūzīšu paliktņus, vedot tos līdzi no katras valsts un iestādes, ko viņi kādreiz apmeklējuši.

Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
Papildu pakalpojumi
Profesionāla dizainera pārbaude
7 EUR + PVN
Dizaina izstrāde
12 EUR/stunda+ PVN
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×