Poligrāfijas produkcijas izciršana

Izciršana poligrāfijā — tehnoloģija, kas palīdz izgriezt sarežģītas formas no parastām kartona vai papīra loksnēm. Piemēram, izciršanu lieto POS-materiālu, atklātņu, etiķešu, iepakojumu dizainu un daudzu citu poligrāfijas materiālu izgatavošanai. Šis process padarīs Jūsu drukātos materiālus elegantākus, skaistākus un izcels tos citu izstrādājumu vidū. 

Izciršanas veidi

Rotējoša. Šis izciršanas veids tiek izmantots, lai piešķirtu lieliem izstrādājumiem formu. To var izmantot gan plānam papīram, gan cietam kartonam.

Plakana. Ieteicams izmantot nelielas tirāžas drukāšanā.

Lāzera. Šis izciršanas veids ir nedaudz dārgāks par pārējiem, taču tam ir priekšrocības. Tas ātri un efektīvi apgriež poligrāfiskos izstrādājumus un ir piemērots jebkuras tirāžas drukāšanai. 

Atšķirība starp robošanu un izciršanu

Daudziem klientiem robošana un izciršana ir viena un tā pati tehnoloģija, taču patiesībā tā nav. Izciršana atšķiras no robošanas ar to, ka tādējādi izgriež izstrādājuma formu, bet ar robošanu to iegriež. Piemēram, ja ņemat skaistu figurālu ielūgumu, kurā ir izveidoti caurumi, tad šī ielūguma kontūras izveidošanai tika izmantota izciršana, bet caurumu izveidei — robošana. Vairāk informācijas par robošanu var uzzināt šeit

Pasūtīt poligrāfijas produkcijas izciršanu 

Mūsu pilna cikla tipogrāfijā piedāvājam izciršanas pakalpojumu gan kopā ar materiālu druku, gan kā atsevišķu darba veidu. Ja vēlaties piešķirt skaistu formu jau izdrukātiem izstrādājumiem, varam Jums palīdzēt. Varat pasūtīt izciršanas izmaksu aprēķinu pa tālruni vai aizpildot tiešsaistes veidlapu, un Jums piezvanīsim tuvākajā laikā.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×