Poligrāfijas produkcijas robošana

Lai jūsu poligrāfijas produkcija atšķirtos no citas, lai tā būtu izskatīgāka un ieinteresētu, tiek izmantotas daudzas metodes. Viena no šīm metodēm ir robošana.

Kas ir robošana poligrāfijā?

Robošana, kas tiek dēvēta arī par izciršanu, ir poligrāfijas produkcijas apstrāde pēc drukāšanas, lai izstrādājumam piešķirtu vēlamo formu. Citiem vārdiem sakot, ar tās palīdzību var izgatavot, piemēram, figurālu pastkarti ar izgrieztiem rakstiem, pakaramos, uzņēmuma mapes dokumentiem, kastes, ielūguma vizītkartes un daudz ko citu. 

Figurālā robošana: process

Formas piešķiršana un izgriezumu veidošana tiek veikta ar īpašām tīģeļu vai štancēšanas presēm, izmantojot robošanas štanci vai veidcirtni, kuru veidnes tiek izgatavotas individuāli katram pasūtījumam. 

Robošanas štances ir visdārgākā ražošanas daļa. Tieši to izveidošanai pienākas lauvas tiesa izmaksu, tāpēc pasūtīt poligrāfijas produkciju ar figurālu robošanu visizdevīgāk ir lielām tirāžām. Štance izskatās kā plakana finiera pamatne, uz kuras ir nostiprināti asi naži izstrādājuma kontūras veidā. Štanci var izmantot jebkura sarežģītības līmeņa attēlu izgatavošanai: no vienkāršām līdz abstraktām figūrām. 

Kādai produkcijai var izmantot štancēšanu (robošanu)

Robošana ļauj apgriezt poligrāfijas produkciju vajadzīgajā formātā, noņemot visu nevajadzīgo. Tomēr ir arī daudz interesantāki robošanas izmantošanas veidi. To var izmantot gandrīz jebkāda izstrādājuma izgatavošanai:

  • pastkaršu, dāvanu karšu, pasākumu ielūgumu dizains utt.;
  • etiķešu un uzlīmju robošana;
  • dokumentu mapju, aplokšņu, vizītkaršu izgatavošana;
  • fotoalbumu izgatavošana;
  • figurāla iesaiņojuma izveidošana;
  • vāku, grāmatu, žurnālu vai brošūru noformēšana; 
  • bērnu grāmatu druka;
  • bloknotu vai piezīmju grāmatiņu robošana

un daudz kas cits.

Ja vēlaties pasūtīt skaistus figurālus izstrādājumus, vienmēr varat sazināties ar tipogrāfiju „PrintGroup”, kur mūsu menedžeri konsultēs jūs un sniegs visu nepieciešamo informāciju.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×