Diplomu, goda rakstu un sertifikātu druka

Sertifikāti, diplomi un arī goda raksti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma gan uzņēmumiem, gan izglītības iestādēm, sporta skolām un izglītības kursiem.

Šāda veida poligrāfijas izstrādājumi atkarībā no mērķa var darboties gan kā motivācijas mehānisms, gan kā tirgvedības instruments.

Diplomi, goda raksti un sertifikāti: atšķirība

Goda raksti un diplomiirdokumenti, kurus personai izsniedz par noteiktiem nopelniem un mērķu sasniegšanu. Tās var būt vai nu neatkarīgas balvas, vai arī pasniegtas kopā ar medaļu, kausu vai citu vērtīgu suvenīru. Galvenā atšķirība starp diplomu un goda rakstu ir tā, ka pirmā veida drukāta produkcija apliecina zināšanas, bet otrā veida ‒ tas ir apbalvojums par nopelniem.

Sertifikāti ir universālāki. Tie var liecināt gan par kursa beigšanu, gan kvalifikācijas iegūšanu un tos var izsniegt kā dāvanu, tāpēc dāvanu sertifikātu druku tagad aktīvi izmanto daudzi pakalpojumu sektora veikali un iestādes.

Pasūtīt sertifikātu, diplomu un goda rakstu druku Rīgā

Sertifikāti (dāvanu/oficiālie)

Materiāls: kartons no 190 līdz 300 g/m2; krītpapīrs no 150 līdz 350 g/m2; ofsetpapīrs no 120 līdz 140 g/m2; dizaina papīrs

Izmērs: no 55×90 mm līdz 420×297 mm;

Pārklājums: matēts, glancēnts;

Tirāža: no 1 gab.

Goda raksti

Materiāls: kartons no 190 līdz 300 g/m2; krītpapīrs no 150 līdz 350 g/m2; ofsetpapīrs no 120 līdz 140 g/m2; dizaina papīrs

Izmērs: no 55×90 mm līdz 420×297 mm;

Pārklājums: matēts, glancēnts;

Tirāža: no 1 gab.

Diplomi

Materiāls: kartons no 190 līdz 300 g/m2; krītpapīrs no 150 līdz 350 g/m2; ofsetpapīrs no 120 līdz 140 g/m2; dizaina papīrs;

Izmērs: no 55×90 mm līdz 420×297 mm;

Pārklājums: matēts, glancēnts;

Tirāža: no 1 gab.

Diplomu un goda rakstu dizains un druka

Tā kā gan goda raksti, gan diplomi parasti tiek izvietoti redzamā vietā, kas piesaista citu uzmanību, ir ļoti svarīgi pārdomāt to noformējumu līdz smalkākajām detaļām. Mūsu dizaineri palīdzēs jums.

Lai izgatavotu goda rakstus un diplomus, parasti tiek izmantots biezs A4 formāta krītpapīrs vai kartons. Turklāt, lai uzsvērtu šī izstrādājuma iegūšanas prestižu un nozīmi, daudzi klienti vēlas drukāt diplomus un sertifikātus uz dizaina papīra, kas drukātajam izstrādājumam piešķirs cienīgāku izskatu, un statusa nostiprināšanai varat pasūtīt arī reljefu spiedumu ar zelta vai sudraba foliju.

Atkarībā no jūsu vajadzībām varam izgatavot diplomus, sertifikātus un goda rakstus jau ar tās personas vārdu un uzvārdu, kurai tie tiks pasniegti. Vai arī atstāt šim nolūkam īpaši sagatavotu tukšu lauku, kuru vēlāk varat aizpildīt manuāli.

Goda rakstu, diplomu un sertifikātu noformējums ir atkarīgs no to mērķa. Lai apbalvotu kādu par sasniegumiem sportā, darbā vai zinātnē, tiek ņemts vērā noteikts noformējums, izmantojot valsts, kā arī organizācijas, kas izsniedz šāda veida dokumentu, simbolus.

Savukārt sertifikātus var noformēt noteiktā vai radošā stilā, ja pasūtāt dāvanu sertifikātu druku.

Ja pasūtīsiet dizaina izstrādes pakalpojumus PrintGroup tipogrāfijā, garantējam, ka saņemsiet kvalitatīvu produktu, kas pilnībā atbildīs jūsu vēlmēm. Cena par sertifikātu un diplomu druku būs atkarīga no tirāžas lieluma, dizaina sarežģītības, kā arī izstrādes steidzamības. Drukājot diplomus un sertifikātus, izmantojam tikai pārbaudītus augsta blīvuma materiālus, kas neplīsīs no pirmās vēja brāzmas. Varat būt pārliecināti par produktu kvalitāti un drukas ātrumu.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×