Par mums

Misija

Radīt iespēju uzņēmumiem vairāk pelnīt un cilvēkiem dzīvot labāk ar mūsu ražotajiem reklāmas materiāliem. Veidot ilgtermiņa attiecības savā starpā un patstāvīgi papildināt zināšanas par jaunākajām mārketinga tendencēm.

Poligrāfija, dizains un citas iespējas

photo

“Es ticu, ka klienti stāsies pie mums rindā, ja parādīsim viņiem savu attieksmi par darbu, produktu un pakalpojumu, jo mēs katru dienu rūpējamies, lai Jūs saņemtu pašu labāko, ko mēs spējam radīt!”

Jau vairāk kā 15 gadus radam iespēju uzņēmumiem virzīt tirgū savu preci vai pakalpojumu ar mūsu ražotajiem reklāmas materiāliem, lai sasniegtu augstākus mērķus. Azarts, mērķtiecība, godīgums, atklātība, ģimeniskas vērtības, attiecības cilvēku starpā virza mani uz klientu vēlmju izzināšanu, lai spētu piedāvāt labāko šim brīdim!

Tipogrāfija Print Group kopš 2006. gada, sniedz pilnu poligrāfijas pakalpojumu spektru no projektēšanas līdz realizācijai. Print Group ir profesionāla komanda, kas vienmēr atradīs individuālu pieeju katram klientam, sniegs konsultācijas un palīdzēs.

Šajā laikā par tipogrāfijas Print Group sadarbības partneriem ir kļuvuši tādi Latvijas uzņēmumi kā AS Rietumu Banka, AirBaltic Corporation, Norvik Banka, AS Grindeks, SIA Zepter International Baltic, Amplico Life filiāle Latvijā, TNT Latvija SIA, SIA Maxima Latvija, SIA Rimi Latvija.

Citi poligrāfijas pakalpojumi ĀTRI, KVALITĀTĪVI UN IZDEVĪGI – maisiņu izgatavošana, augsta papīra maisiņu kvalitāte, pateicoties roku darbam, īsi pasūtījuma izpildes termiņi – sākot no 2 dienām mazai tirāžai – sākot no 50 gab.

Izvēloties sadarboties ar Print Group kā poligrāfijas pakalpojumu sniegšanas partneri un reklāmas pakalpojumu piegādatāju, Jūs saņemsiet ne tikai kvalitatīvu reklāmas produkciju, bet arī darījumu partneri, kas spēs rast vispiemērotāko risinājumu Jūsu iespējamiem pasūtījumiem.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×