Roll-Up stendi

Neatkarīgi no tā, kurā darbības jomā jūs strādājat, katram uzņēmumam ir nepieciešama reklāma, un viens no efektīvākajiem veidiem, kā to reklamēt, ir izmantot Roll-up stendu. Tas ir īpaši aktuāli, ja jūs gatavojaties izstādei vai prezentācijai. Šādā gadījumā jums ir jāpasūta Roll-up stendu druka, un tam ir vairāki iemesli.

KAS IR ROLL-UP STENDS?

Roll-up stends ir viegla mobilā konstrukcija, kas sastāv no metāla un plastmasas, kā arī elastīga reklāmplakāta. Tas ir diezgan kompakts, tāpēc to var novietot arī tādā gadījumā, ja vieta telpā ir ierobežota. Roll-up ir efektīvs rīks, kas viegli un ātri piesaista potenciālo klientu uzmanību, un tā uzstādīšana aizņems ne vairāk kā piecas minūtes. To var viegli salikt, un, pateicoties speciālajai somai, to var ērti un ātri aizvest uz vēlamo vietu. Neapšaubāma priekšrocība ir arī mobilā Roll-up stenda druka par zemām cenām un iespēja jebkurā laikā aizstāt reklāmas audeklu ar citu.

PASŪTĪT Roll-Up IZGATAVOŠANU UN REKLĀMPLAKĀTU DRUKU

Roll-Up Standard

Konstrukcijas materiāls: alumīnijs + plastmasa

Pārklājums: matēts

Izmērs: 600х1800 mm

Tirāža: no 1 gab.

Roll-Up Business

Konstrukcijas materiāls: alumīnijs + plastmasa

Pārklājums: matēts

Izmērs: 850х2000 mm

Tirāža: no 1 gab.

Roll-Up Cassette

Konstrukcijas materiāls: alumīnijs + plastmasa

Pārklājums: matēts

Izmērs: 850х2000 mm

Tirāža: no 1 gab.

Roll-Up Double side

Konstrukcijas materiāls: alumīnijs + plastmasa

Pārklājums: matēts

Izmērs: 850х2000 mm

Tirāža: no 1 gab.

Roll-Up Outside

Konstrukcijas materiāls: alumīnijs + plastmasa

Pārklājums: matēts

Izmērs: 850х2000 mm

Tirāža: no 1 gab.

ROLL-UP STENDU VEIDI

PrintGroup tipogrāfijā varat izdrukāt jebkura izmēra un veida reklāmplakātus pēc pasūtījuma. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes jebkura veida produktu izgatavošanu. Pie mums jūs varat pasūtīt:

  • Roll-Up Standard stendus. Piemēroti izmantošanai iekštelpās, viegli, ērti transportējami un ļoti ātri uzstādāmi.
  • Roll-Up Business stendus. Smagāki un elegantāki luksusa kvalitātes modeļi. Stabilāka un izturīgāka konstrukcija. Piemēroti izvietošanai telpās.
  • Roll-Up Cassette stendi. Reklāmas attēls, pateicoties iebūvētajam mehānismam (kasetei), ir viegli atlokāms un salokāms atpakaļ. Kaseti var nomainīt jebkurā laikā, ja nepieciešams izmantot citu reklāmas audeklu. Lieliski piemēroti izvietošanai iekštelpās
  • Roll-Up Double side stendi. Mobilais Roll-up stends ar divpusīgu apdruku. Palielina patērētāju piesaisti.
  • Roll-Up Outside stendi. Stends ir paredzēts izvietošanai ārpus telpām ar vienpusīgu vai divpusīgu apdruku uz PVC reklāmplakāta*.

*PVC reklāmplakāts ir vinila ruļļu materiāls, ko izmanto lielformāta drukai.

NOPIRKT DAUDZFUNKCIONĀLOS MOBILOS ROLL-UP STENDUS RĪGĀ

Roll-Up ir neaizstājams reklāmplakāts jebkurā pasākumā, neatkarīgi no tā, vai tā būtu izstāde, forums, konference, prezentācija, meistarklase vai citi pasākumi. Tie ir diezgan pieprasīti, jo jau sen ir pierādījuši savu efektivitāti un spēju ne tikai piesaistīt uzmanību, bet arī īsi informēt potenciālos klientus par jūsu biznesu/produktu/pakalpojumu.

Neskatoties uz to, ka mobilie Roll-up ir diezgan kompakti, tie ietver daudz informācijas pieejamā un lasāmā formā. Uz tiem droši var izvietot ne tikai tekstu, bet arī dažādus attēlus, shēmas, logotipus un daudz ko citu.

ROLL-UP STENDU PRIEKŠROCĪBAS

Ja jūs joprojām šaubāties, vai jums ir nepieciešams Roll-up, iepazīstieties ar turpmāk norādītajām priekšrocībām, pēc kuru izlasīšanas jūs, iespējams, izlemsiet pasūtīt Roll-up.

  • Ātra uzstādīšana. Pat bez mazākās pieredzes jūs varat uzstādīt Roll-up stendu mazāk kā 5 minūšu laikā;
  • Universāls pielietojums. Jūs varat tos izmantot jebkurā vietā un jebkurā pasākumā. Izturīgā konstrukcija ļauj izvietot reklāmplakātus gan iekštelpās, gan ārpus tām, vienlaikus nodrošinot augstu stabilitāti.
  • Kompaktums. Salocīta reklāmplakāta izmērs ir vismaz puse no tā faktiskā izmēra, tāpēc to ir viegli transportēt.
  • Ilgmūžība. Roll-up stends ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc tas kalpos jums daudzus gadus. Pateicoties ērtajai kasešu nomaiņai, jūs varat mainīt reklāmplakātus, nepērkot jaunu konstrukciju. Ērti un praktiski.
Tehniskās prasības maketam
Formāts
PDF, CDR, Ai, EPS, PSD, TIFF
Izšķirtspēja
no 300 dpi līdz 600 dpi
Maketa lielums
Faktiskais izmērs + 3 mm "ārējās" malas katrā pusē. Darba zonā nedrīkst būt neizdrukājami priekšmeti (zīmes, komentāri vai griezuma līnijas)
Saglabāšanas parametri
Visi slāņi ir jāapvieno vienā. Saglabājot un eksportējot failu, jums jāizmanto formāts «Uncompressed» (“Nesaspiests”)
Krāsu modelis
CMYK (CoatedFOGRA39)
Visu krāsu summa (TIL)
Ne vairāk kā 300%
Fonta lielums
ne mazāks par 7 pt
Pēc saglabāšanas un it īpaši eksportēšanas pārbaudiet, vai faili atbilst tehniskajām prasībām. Maketā nedrīkst būt baltas vai melnas apmales.
PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×