Radoša dāvanu iesaiņošana: kā pārsteigt?

Katru reizi, kad jādodas uz svētkiem vai kādām citām svinībām, vienmēr rodas problēma: ko dāvināt? Bet, tiklīdz Jūs to atrisināt, nekavējoties rodas cits uzdevums, proti, dāvanu iesaiņošana. Nav noslēpums, ka skaisti iesaiņota dāvana sagādā daudz iespaidu pasākuma varonim, tāpēc noteikti nevajadzētu to atstāt novārtā un ietaupīt uz iepakojuma.

Lai Jūsu pārsteigums paliktu atmiņā ilgu laiku, ir svarīgi parādīt individuālu pieeju, nevis tikai iegādāties dāvanu maisiņus un uzskatīt, ka darbs ir paveikts. Maisiņš, protams, ir ērts, taču maz ticams, ka tas kādu iepriecinās, ja vien Jūs to neesat izgatavojis pēc pasūtījuma ar radošu zīmējumu un formu. 

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs Jums izveidot iespaidīgas dāvanu kastes:

Matrjoškas iepakojums

Ja Jūs pasniedzat nelielu dāvanu, bet vēlaties, lai tā izskatās iespaidīgi, tad iesaiņojiet to “matrjoškas” stilā. Izmantojiet vairākas dažāda lieluma kartona kastes (labāk, ja to ir vismaz 5). Lai padarītu dāvanu iespaidīgāku, ielieciet katrā kastītē dažus nelielus pārsteigumus, spīguļus, bumbiņas utt.

Neparastas formas kaste

Pasūtiet dāvanu kastīti sirds, kuģa vai cipara formā. Šeit iztēle ir neierobežota, jo mūsu tipogrāfijā mēs izgatavosim jebkura veida dāvanu iepakojumu pēc pasūtījuma. Nestandarta forma noteikti piesaistīs uzmanību, un maz ticams, ka šāda kaste tiks izmesta uzreiz pēc atvēršanas. Tāpēc neparastā kastes forma ne tikai izskatīsies skaisti, bet arī noderēs nākotnē.

Pudeļu iepakojums

Labs alkohols ir brīnišķīga dāvana, ko daudzi novērtēs. Vienīgā problēma ir tā, ka var būt grūti to skaisti iesaiņot. Par laimi, mēs varam izgatavot dāvanu maisiņus jebkura izmēra pudelei ar Jūsu individuālo dizainu.

Dizaina papīrs

Vienkrāsaini iepakojuma materiāli ir klasika, taču, ja vēlaties kastei piešķirt unikālu pieskārienu, tad dizaina papīra izvēle ir labākais risinājums. Tas var būt teksturēts, ar dažādām drukām, ar maiga pieskāriena efektu soft touch un daudz ko citu. Izvēlieties pēc savas gaumes.

Rotājumi

Papildus standarta bantēm ir arī daudzi citi rotājumi. Izmantojiet, piemēram, žāvētus apelsīnus un kanēļa standziņas, kas sasietas ar auklu, ziedu zariem, spalvām, uztaisiet lentu no vecas fotofilmas – viss ir atkarīgs no Jūsu iztēles lidojuma. Tāpēc mēģiniet pārsteigt savus mīļos ar dāvanu kastēm, jo iepakojums ir svarīgs.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×