Bukleti, brošūras un katalogi – kāpēc kvalitatīva papīra produktu apdruka ir tik nozīmīga?

Poligrāfijas pakalpojumi – dažādu papīra izstrādājumu apdruka un printēšana, ir kļuvusi par biznesa vides neatņemamu sastāvdaļu. Kvalitatīvā izpildījumā tie palīdz gan celt uzņēmuma prestižu, gan nodrošināt pozitīvu komunikāciju ar klientiem. Skrejlapu, plakātu, biļešu vai ielūgumu dizains var lielā mērā ietekmēt to, cik motivēti cilvēki būs tās iegādāties vai saņemt. Caur dizainu var nodot sajūtas un raisīt apmeklētājos asociācijas ar pasākuma tematiku. Jo spēcīgākām emocijām jābūt, jo vairāk nepieciešams piedomāt pie tā, lai vizuālais noformējums būtu augstā līmenī. Diezgan loģiski, ka vairāk cilvēku apmeklēs pasākumu, ja izdales materiāls ar informāciju par to būs izskatīšanas vērts.

Papīra vizītkartes ir nozīmīgas joprojām – būtībā tās ir starts personiskam kontaktam biznesā. Pirmā iespaida radīšanas moments ir svarīgs – kvalitatīvs papīrs un grezns vizītkartes dizains radīs profesionālu un uzticamu iespaidu. Turklāt vizītkarte var ietvert ne tikai kontaktus, bet arī sniegt ieskatu kompānijas būtībā, atspoguļojot uzņēmuma logo krāsas, vērtības vai kādu atraktīvu saukli.

Kas ir izšķirošais faktors, lai pircējs, stāvot pie veikala plaukta, izdarītu izvēli par labu vienai no divām, šķietami identiskām precēm cenas, tilpuma un izcelsmes ziņā? Tā ir etiķete un iepakojums! Turklāt, ņemot vērā faktu, ka produkti līdz tirdzniecības vietām mēro garu ceļu un tie tiek vairākas reizes pārkrāmēti, etiķetei jābūt īpaši izturīgai. Kataloga mērķis ir izcelt veikala vai uzņēmuma īpašos piedāvājumus. Jo labākas kvalitātes tas būs, jo vairāk cilvēki būs ieinteresēti tos izpētīt un, jo vairāk viņi iedziļināsies saturā, jo lielāka būs motivācija sev interesējošo iegūt arī dzīvē. Turklāt skaisti katalogi var tikt saglabāti gluži kā bilžu grāmatas. Kuram gan nepatīk laiku pa laikam apskatīt izdevušās ceļojuma, modes zīmolu vai tematiskus svētku attēlus? Tādā veidā informācija nosēžas indivīda zemapziņā un strādā uzņēmuma labā.

Jebkurā veikalā, kur iespējams iegādāties kvalitatīvas preces, ir patīkami nopirkto saņemt nevis čaukstošā celofāna kulītē, bet labas kvalitātes kartona kastē un ekskluzīvā papīra iepakojumā. Jau pa ielu ejošs cilvēks ar skaistu papīra maisiņu ir staigājoša reklāma, turklāt praktiskajiem latviešiem ir tendence izturīgus iepakojums saglabāt un lietot regulāri.

Viens no iecienītākajiem suvenīriem biznesa vidē, ko pasniedz sadarbības partneriem, ir kalendārs. Turklāt kalendārs par konkrēto uzņēmumu tā saņēmējam atgādinās visu gadu – veselus 12 mēnešus. Galvenais, kas jāatceras – pie sienas pieliek kalendārus, kas ir vienlaicīgi funkcionāli un estētiski.
Profesionāla poligrāfijas kompānija varēs palīdzēt ar konsultācijām gan par to kādus attēlus labāk izmantot, kādu burtu veidu un izmēru lietot, kādas krāsas izvēlēties un kāda biezuma papīru.

PALDIES!

Jūsu pieteikums ir pieņemts. Mūsu menedžeris drīz sazināsies ar jums!

whatsapp

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu tīmekļa vietnes izmantošanu un funkcionalitāti. Noklikšķinot uz “Es piekrītu”, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

×