Atvērtība rada izaugsmi, iespējas un peļņu, lai dzīvotu labāk – mēs esam atvērti sarunai! Piekrīti apgalvojumam?
Mums ir dots laiks – izmantosim to lietderīgi!

Drukas materiālu auditu piemērotākam risinājumam. Zināšanas par reklāmas ražošanas nozari. Informācija par darba izpildes procesu. Automātisku cenu kalkulāciju, neatkarīgi no cilvēka resursa. Praktisku un radošu pieeju darba izpildē. Vieglu komunikāciju

Ražojam

Papīra maisiņus. Iepakojumu. Reklāmas izplatīšanas materiālus. Prezentācijas materiālus. Daudzlapu materiālus. Uzlīmju materiālus. Kalendārus. Korporatīvos materiālus. Apsveikuma materiālus. Lielformāta materiālus.

Apmaksas / piegādes vienošanās

100% priekšapmaksa. Līgums un pirmie 3 pasūtījumi ar priekšapmaksu. Kredītlimits klientiem. Pēcapmaksa 10-90 dienas, ja izpilda maksātspējas noteikumus. Piegādājam uz norādīto adresi.

 
Problēmu risināšanas metodes

Nosakām laiku, cik ātri mums kopā jāatrisina šī problēma. Sagatavojam rīcības soļus, lai to paveiktu un sākam izpildi. Izprotam cēloni no kā radās šī problēma un sagatavojam risinājumu, lai turpmāk tā negadās. Izmainam mūsu kopīgo darbu sistēmu, lai turpmāk viss noritētu pēc plāna. Uzņemamies 100% atbildību, ja problēma radusies mūsu darbības rezultātā. Cienam viens otra darbu un risinājumus. Problēmas izglīto mūsu darbības!

Klientu lojalitātes programma

Pārskatāma savu darbu atskaite. Bonusi un atlaides uz pasūtījuma apjomu. Dāvanas no mūsu kompānijas. Kopīgi izklaides pasākumi. Jauninājumu un zināšanu saņemšana. Apmācības reklāmas ražošanas nozarē.

Misija

Radīt iespēju cilvēkiem dzīvot labāk ar mūsu ražotajiem reklāmas materiāliem. Veidot ilgtermiņa attiecības savā starpā un patstāvīgi papildināt zināšanas par jaunākajām mārketinga tendencēm.

Ieguvumi

Personīga atbalsta komanda, lai sasniegtu Jūsu kompānijas pārdošanas apjomus. Uzdosim jautājumus, lai precīzi izpildītu Jūsu uzdevumu un iegūtu laiku darba izpildē. Veidosim kopienu ar vienotām darba vērtībām.

Rīcība uz sadarbību

Zvani un jautā, kas nepieciešams +371 20424631. Sūti info uz office@printgroup.lv. Nāc ciemos uz kafiju un cepumiem. Aprunājamies ne tikai par darbu, labi?