Vai esi kādreiz domājis – ko par Tevi stāsta maisiņi, ar kuriem klienti iziet no Tava veikala un kuros ieliek Tavus produktus? Un vai šis  stāsts sakrīt ar to, ko Tu vēlētos dzirdēt? Vai Tavi maisiņi ir saņurcīti, zemas kvalitātes plastmasa izstrādājumi, kas liecina par nevērīgu attieksmi pret dabu? Vai varbūt tie ir vienkārši un tik bezpersoniski, ka tajos varētu iepakot jebko – nekas nenorāda uz Tavu uzņēmumu? Vai varbūt tas pauž kādu īpašu ideju vai moto?

Ņemot vērā straujo plastmasas maisiņu uzbrukumu planētas ekosistēmai, ir tikai likumsakarīgi, ka uzvaras gājienu ir sākuši papīra maisiņi. Ja Tavā uzņēmumā prece vēl aizvien tiek iepakota plastmasas maisiņā, iespējams, ir īstais brīdis to mainīt. Kāpēc? Lūk, 5 iemesli.

Papīra maisiņi kā prezentreklāma Tavam uzņēmumam

Izstrādā pievilcīgu papīra maisiņa dizainu, izvēlies to no laba materiāla, uzdrukā uz tā sava uzņēmuma logo un Tev būs burvīga prezentreklāma, no kuras klienti tik ātri negribēs atbrīvoties. Gluži otrādi – kvalitatīvs papīra maisiņš tiks izmantots vairākkārt un tādēļ arī vairāk cilvēki pamanīs Tava uzņēmuma reklāmu uz tā.

Apdrukāti maisiņi – atraktīvs veids kā veidot uzņēmuma tēlu

Ja Tavs uzņēmums preci iepako papīra maisiņā, tas nozīmē, ka uzņēmumam rūp pasaules plastmasas atkritumu problēma, tas nav vienaldzīgs un rīkojas, lai samazinātu plastmasas izstrādājumu nonākšanu dabā. Tagad var pat izvēlēties papīra maisiņus, kas skaitās ekoloģiski tīri. Šādu iepakojumu pamanīs līdzīgi domājošie un viņi novērtēs Tava uzņēmuma spēju reaģēt uz vides aizsardzību. Tāpat uz šāda maisiņa vari uzlikt kādu interesantu vēstījumu, humoru vai moto, kas raksturo tava uzņēmuma domāšanas veidu – Tavas idejas, teicieni un uzraksti uz maisiņiem tiks augstu novērtēti Tavu klientu vidū.

Papīra maisiņi cels preces kvalitāti

No papīra gatavotie maisiņi ir stingrāki, tāpēc tos ir ieteicams izmantot, ja tirgo apģērbu, veļu vai apavus. Apstrādāti ar laminātu, tie iztur līdz pat 15 kg lielu svaru, atkarībā no roktura un pamatnes nostiprināšanai izmantotā kartona biezuma. Tajā tikko iegādātā skaistā kleita tik ātri “nesaņurcīsies” un pircējai būs lielāks prieks par veikto pirkumu.

Labākais iepakojums luksusa precēm un dārgām dāvanām

Ja Tavs uzņēmums pārdod luksusa preces, izvēlies tām arī atbilstošu iepakojumu. Papīra maisiņi ar folija spiedi ir tam ļoti piemēroti – tie ir ekskluzīvi, spilgti un neatkārtojami. Tie arī aizstāj dāvanu maisiņus, jo kvalitātes ziņā tos pārspēj. Šādu iepakojumu izmanto juvelierizstrādājumu, pulksteņu un citu ekskluzīvu produktu iesaiņošanai. Varbūt arī Tavā uzņēmumā šis jāizmēģina?

Papīra maisiņi ļauj vaļu radošumam

Atšķirībā no plastmasas maisiņiem, papīra maisiņus ir iespējams izgatavot jebkādā krāsā un formā. Vari ļauties radošumam un pārsteigt savus pircējus ar tematiskiem maisiņiem, ielikt maisiņa vidū caurspīdīgu plēvi vai citādi eksperimentēt. Šāds maisiņš noteikti kalpos daudz ilgāk par plastmasas.